Bugun...


Abdulvahit Koç

facebook-paylas
Bilgilendirme..!?
Tarih: 11-08-2021 11:18:00 Güncelleme: 11-08-2021 11:18:00


Aylardır yazamıyorum,belki yogun bir tempoda çalışmamdan ,dernek çalışmaları,iş derken yazmaya zaman da bulamıyorum.

Fakat  Gazetemiz yazarlarının yazılarını okurken içimin sızladığını söylemek istiyorum

Kendimi belki o insanın yerine koydum, yıllardır hiç bir menfaat beklemeden gazeteler yönetiyorum , kitap yazıyorum ,çeşitli dernek faaliyetlerini hiç bir dünya menfaati almadan yaparken birileri benim hakkımda yıllardır savaştığım masonlarla iş tutuyor dese ve ben de bu yazıyı okusam neler hissederdim diye düşünürken bir anda içimin sızladığını hissettim.

İki gündür düşünüyorum,bir o kadar da neden,niçin diye araştırmalar yapıyorum .

Yıllarca İzmir'e hizmet etmiş ,İzmir için çalışmış , ömrünü egitime vakfetmiş birisine neden masonlar la bir oldu diye iftira atılır .

Heleki bu yazı birde benim gazetem de yayınlanır .

Yıllardır bir kaç çakal sürüsünün gizli odalarda "bize ihale vermiyor,bize para kazandırmıyor",sözlerinin muhatabı , helal ve haram noktasında İslam'i duruşunu hiç kaybetmeden görevini yapan bir milli egitim müdürüne böyle saldırmanın müslümanca duruş ile nasıl bir alakası olabilir.

Rotary okulları teslim alıyor! Sözleri ile hayatını ,İslam'a egitime vakfetmiş ,egitim alanında İzmir'e hatrı sayılır hizmetler yapmış Adam gibi bir Adamı ,mason locaları ile iş birliği yapıyor iması bile benim içimi sızlatı.

Merhametsizlik boyutunu dahi aşan bu imalar kendi gazetemde kıymet verdiğim bir abim tarafında yazılınca bu yazıyı yazma gereği duydum .

Ağabeyim ede aynen söyledim, İzmir il milli eğitim müdürü Ömer Beye imalar dolu bu yazı içimi sızlattı.

Gecesini gündüzüne katan yedi yetimin hakkını çakal sürülerine "ihale ver bana çığlıklarına karşı savunan bu ADAM ,nasıl olurda mason kuruluşları ile aynı cümleler içinde anıla bilir .

İslam'a , Kur'an a ,vatanına ve millete karşılıksız hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş ,çoluk çocuğu ile hayatını İslam'a ve eğitime adamış bir insana bu yapılan iftira nasıl olurda yürekleri sızlatmaz, bunları bizzat yazarımıza da söyledim.

Kendisi şahsi değil bakanlığın aldığı bu kararın yanlış olduğunu anlatmak için yazdım dedi. Bizde aynı protokolü bu niyetle eleştiren gruptayız ama şahsileştirmenin bizi üzdüğünü anlatmaya çalıştık.

Yıllar önce Millî eğitim Bakanlığı nın yaptığı protokolü şimdi olmuş gibi servis etmek masonlara hizmet mi ediliyor iması ile adam gibi adamları karalmaya çalışmak olmadı demek istedik .

 Bu iftiraları Ömrünü yedi yetimin hakkını çakal sürülerine yedirmemeye çalışan ,yine yıllardır Müslüman görünümlü münafıkların tuzaklarını bozduğu bilinen bir ADAM ı yıkmaya çalışmak heleki masonlarla bir arada zikretmek hiç olmadı demek istedik.

Yıllardır fetonun tohumları mücadele et ,yedi yetimin hakkını savun ,onlarca okul yapılması için geceni gündüzüne kat sonra birileri gelsin yıllar önce bakanlığın yaptığı protokolü senin üzerine atmaya çalışsın,bu taktik bize bir şeyler çağrıştırısada , elbetde kıymetli yazarımızın niyeti protokolün yanlışlığına dikkat çekmektedir..

Bu arada İzmir İl Milli Eğitim Müdürü ile bir kez beraber olmuşluğum yoktur.Hizmetlerini yıllardır hem bir İmam olarak hemde gazeteci olarak sadece takip etmekteyim. Gazeteci olarak İzmir'e ve eğitime ,İmam olarak Dini celili İslam'a ne büyük faydaları olduğunu biliyorum. 

Yıllar öncesinin mahkeme kararı ile yalanlanmış haberlerin gazetemde de, protokolün yanlış olduğunu anlatmak için yayınlanmış olduğunu fakat yazının başlığı ile de şahsi olarak görülmesinin içimi sızlattığını ve yayından bu sebeple kaldırıldığını hepinizin bilmenizi isterim .

Saygılarımla

Abdülvahit KoçBu yazı 169 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI