Bugun...


Murat Fidan

facebook-paylas
SAKINCALI PİYADE ABD'DİR, HABERİMİZ VAR
Tarih: 25-04-2021 12:10:00 Güncelleme: 25-04-2021 12:10:00


Tarihin en vahşi ve barbar insan cellatları vasfını taşıyan ve  çoğu dessas ingiliz ve Avrupa dölü olan ABD halkı sadece Amerika kıtasını işgal ettiğinde 100 milyona yakın yerli halk olan zavallı ve masum Kızılderili’yi vahşice katletmiştir. Son yüzyılımızda ise; çoluk çocuk, ihtiyar, yaşlı demeden; Hiroşima ve Nagazaki şehirlerine atom bombaları yağdırarak, İnsanlığın asıl soykırımını son yüzyılımızda yine ilk o gerçekleştirerek birinciliği kimseye kaptırmamıştır. Bu insan kasabı ülkenin sabıka kaydı öyle kabarık ki; yaz yaz bitmez. Vietnamdan, Irak’a Ortadoğu’ya, oradan Afrikaya tüm dünya’da kan, gözyaşı ve barut nerde varsa; müsebbipleri ve imzası hep oradaydı. Korsan devlet İsrail eniğininde korumalığını yaparak ortadoğuyu kan gölüne çevirmiştir.

Servet ve zenginliği işgal sömürü ve hırsızlık üzerine kurulan, sözde “Demokrasinin beşiği” safsatasıyla dünyayı kandıran ve uyutan; eli kanlı bu insan kasapları, Hilafet’in kaldırılmasıyla  meydanı boş bulmuş sahipsiz ve başsız kalmış İslam ülkelerinin üstüne karabasan gibi çökmüş ve tüm yerüstü ve yeraltı kaynaklarını sömürerek menhus, necis,  harami zenginliğini de kat kat artırmıştır...

İnsanlık alemi için en tehlikeli virüs olan ABD  ve avaneleri olan; hrıstiyan, gayr-ı müslim ve Komünist ülkelerin tarihte yaptığı soykırım ve insan katliamlarından bir kısmını aşağıda sıralıyoruz. 

ABD- Amerika kıtasını işgal ettiğinde katlettiği masum yerli halk olan Kızılderili: 
100 milyon.
Son yüzyılımızda ise  dünyada gerçekleştirdiği ve müsebbibi olduğu katlettiği insan sayısı:
20 milyon. 

Çin- Mao:
70 milyon.

Rusya- Stalin: 
66 milyon

Rusya- Lenin:
16 milyon.

Rusya- 2. Nicolas: 
5 milyon.

Belcika- İkinci kralı Leopold: 22 milyon.

Almanya- Adolf hitler: 17 milyon.

Japonya, Hideki tojo:
9 milyon.

ABD- Baba Bush: 
2.5 milyon.

ABD- Oğul Bush:
4 milyon.

İngiltere- churchill:
3 milyon.

Yugoslavya:
Slobodan miloseviç:
1.5 milyon.

İtalya mussolini:
 1.5 milyon.

Kamboçya- pol pot:
3.5 milyon.

Kuzey Kore- Kim il Sung:
3 milyon.

Korsan devlet İsrail- Beyrut kasabı Ariel Şaron:
2 milyon

Burada sadece batının yaptığı katliamların birkaçtanesini saydık.Hepsini saymaya kalksak yüzlerce sayfa yazmamız gerekirdi...

Müslümanlara terörist diyenler bu tablo karşısında ne diyecekler. Son yüzyılımızda tüm müslüman ülkelerin içinde çıkan savaşlarda  (ki; bunlarında müsebbibi de batıdır), ölen insanların sayısı bel milyon bile değildir. Batının ve barbar gayrı müslimlerin vahşice öldürdüğü insan sayısının yanında, Müslümanların öldürdüğü insanlar karşılaştırıldığında bu oran binde bir bile değildir. Müslümanlara  terörist diyenlerin kulakları çınlasın...Bu yazı 137 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI