Bugun...


Murat Fidan

facebook-paylas
Şizofren ruhlu darbacileri def’u ref edeceğiz.
Tarih: 04-04-2021 20:16:00 Güncelleme: 04-04-2021 20:16:00


Mes’umat’ıma göre; Şanlı ve kahraman ülkemizi muz cumhuriyeti ülkelerle karıştıran darbeci derbederler yine tünedikleri inlerinden ses vermişler. 

Kokuşmuş pis inlerinde kala kala, akli dengeleri inkıtaa uğramış, tefessüh etmiş, kokuşmuş akıl bellekleriyle hayaller kurmaya başlamışlar... Acaba yine bu millete nasıl silah ve süngü dayar, başlarına nasıl bombalar atar, T.B.M.M.’yi yine nasıl kapatır ve meclisi atadığımız adamlarla nasıl doldurur, başörtülü anneleri yine kışlalardan nasıl atar, Köşkü işgal eder viskili, praglı belden aşağı resepsiyonlar nasıl yapar, hergün apoletlerimizle tv ekranlarına yine çıkar, milleti nasıl tehdit eder hizaya getiririz ve daha kim bilir ne karanlık projeler suikastlar yaparızın hayallerini kurmaya başlamış yine bu menhus, necis, mendeburlar. 

Ne yazık ki; şunu akledememiş bu aklı evveller; karıştırdıkları ülke, milyonlarca şehidin şühedanın kanlarıyla alındığı, anaların kınalı kuzularını şehid verirken gözyaşlarını sel edip ülkenin harcına katarak inşa ettiği, Alem-i İslamın payitahtı, göz bebeği bir ülke olduğunu. 

Bu şanlı ülkeyi muz cumhuriyetleriyle denk tutmak isteyen, sıfatları ister general, ister amiral, ister ise en yüksek makamları işgal etmiş kim olursa olsunlar ve bunu çok iyi bilsinler ki; bu Mümtaz millet kuru gürültüye pabuç bırakmaz. Ülkesini her ne pahasına olursa olsun, dağları yırtar, enginlere sığmaz ve taşar bir iman ve vecd ile muhafaza ve müdafaa eder. Hangi çılgın şizofren, bu kahraman milletin istikbalini, seçilmiş vatansever cumhurbaşkanını ve seçilmiş idarecilerini tehdit edecekmiş şaşarım. Buna cür’et etmeğe çalışan; çağdışı kalmış, karanlık ruhlu, skolastik bataklığının kalıntıları olan hasta ruhlu zındıka komitelerinin piyonları olan virüsleri hadlerini bildirerek bu ülkeden def’u ref ederiz Alimallah...

Ülkemizi her darbede onlarca yıl geriye götüren, bu kahraman milletin Beytülmalinin hazinesinin altınlarını çalan, aşşağılık,hırsız, cuntacı ve ihtilalci azgınların daha demek gözleri doymamış ki; aba altından idareyi ve milleti yine tehdit ederek haddinden binler kez tecavüz etmeye cür’et ediyorlar. Biz de onlara şunu bildiriyor ve diyoruz ki; Ey soysuz densizler! Ebu Ecdadlarınız mezardan kalkıp gelse; bu şanlı milletimize ülkemize ve bekasına ve idaresine asla zarar veremezsiniz. Eğer bir daha böyle bir çılgın kalkışmaya tevessül ederleseniz; Millet olarak; hepinizin ağzına kürekle öyle bir vururuz ki, 32 dişlerinizi ellerinizde bulursunuz. Ve asla bayrağımız altında bir daha yaşayamazsınız. Size hapishanelerde bile ekmek vermeyiz. Def edip ülkemizden de kovarız. Sonra demedi demeyin haa..

Murat FİDANBu yazı 88 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI