Bugun...


Zekeriya İyilik

facebook-paylas
BİR İFTAR YEMEĞİ VE ÜLKÜCÜ KIRKLAR
Tarih: 10-06-2021 23:31:00 Güncelleme: 10-06-2021 23:31:00


Bir Ramazan günü telefonla aradı İlhami Okudan, Hocam bu sene yıldız yemekhanesinde yaptığımız iftar yemeği yok yapılmayacak. Yemeği üniversitenin dekanı iptal etti dedi. PKK eğer Ülkücüler iftar yemeğine gelirlerse yemekhaneye BOMBA KOYACAĞIZ demişler gerekçe bu. Tabii dekan dediği adamın kafası da PKK gibi bozuk ve solcu bir kimse her fırsatta bunu dile getiriyor.

Yıldız üniversitesinin yemek hanesi çok büyük her ramazanda bir gün biz kırk elli kişi en son masada kenarda yemek yedikten sonra bir dua yapıp dağılıyoruz. Yemekhane çok büyük bir uçtan bir uca sesimiz bile duyulmuyor. Sol hakim Üniversiteye ve çok güçlüler yüzlerce kişiler Dekan onlardan ayrıca solcu hocalar, ülkücüler ise bir AVUÇ ve azınlık.

Telefonda İlhami Okudan’a karar sizin dedim.

Ertesi gün İlhami Okudan o gün bizim yıldızdaki başkanımızdı 4 arkadaşı ile Üsküdar’da bulunan iş yerime geldiler.

Hocam Rektör ısrarımız üzerine o zaman şu gün nevruz günü bir köşede yemeğinizi isterseniz yiyin ANCAK, PKK yemekhaneyi bombalayacak VAZGEÇİN dedi. PKK’nın dediğini yapabildiği güçlü olduğu zamanlardı ve birçok olay da günde oluyordu. Saldırıp durun Süleyman Soylu’ya o günleri unutanlar bilmeyenler Soylu‘nun neyi başardığını nereden bilecekler. EVET, Süleyman Soylu’ya ihanet Devlete ihanettir unutmayın.

Ben, İlhami sizin hayatınızın söz konusu olduğu bir yerde ben nasıl size bu iftarı yapın veya yapmayın diyebilirim dedim. SİZ KARAR VERİRSENİZ BEN GELİRİM dedim. İlhami arkadaşlara hocam gelelim İftarı yapalım diyor demiş tabii bunu sonradan öğrendim.

Beni aradılar ve kararlaştırılan günde yıldızda iftar yemeğinde buluştuk, sonradan öğrendim ki İlhami Okudan (Antalya) kardeşlerimize kusura bakmayın talebelerim diyemiyorum. Çünkü, ben onlara ne öğrettim hepsi satır aralarında kaldı. TARİH ve İSLAM kelimesi ile özetlenebilir. AMMA onlar bana bir dava adamının duruşu nasıl olur onu öğrettiler. Onlar yazmadan çizmeden kalemsiz kağıtsız bu dersi bana verdiler. EVET

O gece yıldız üniversitesi yemekhanesinde kırk mı ellimi kişi bombalanacağımızı bile bile o yemeğe katıldık.

ŞİMDİ

Allah aşkına Kuran Muhammed aşkına kafirin en kafiri kanımıza susamış canımıza susamış ülkeyi vatanı bölmek parçalamak için teşkilatlanmış bir örgüt bir Ermeni terör örgütü PKK asker öldürmüş polis katletmiş onlara boyun eğmeyen TÜRK, KÜRT, LAZ, KARA DENİZLİ, ÇERKEZ kim varsa, baş bağlarda 33 Müslümanı camide namaz kılarken ayrıca şurada bir günde 33 askeri katleden bu vahşiler bu caniler eğer toplanırsanız sizi BOMBA ile uçuracağız diye ilan ettikleri bir günde. BİZ ORAYA gittik.

Oraya gelip iftar yemeğinde canını Allah’a iftar tabaklarının içinde Allah’a sunmuş o kırk kişiden kimin haberi vardı. O gün bugün kaç kişi bunu biliyor. Hangi ücret bunlar için konuşulmuştu da oraya toplanmışlardı.

O kırk kişinin içinde Türk’te vardı Kürt’te vardı Arnavut’ta benden başka hepsi talebeydi. Babalarının analarının verdikleri canlarından koparıp verebildikleri harçlık ile okullarını bitirip evlerine döneceklerdi. Hepsi talebe idi ellerimi dua için kaldırdığımda her an param parça olabileceklerini bile bile kıllarını kımıldatmadan amin, amin dediler, işte iman işte dava ve KURAN’IN insanlarla olan dostluğu ve beraberliği. Biz orada Kırk mı Ellimi Altmış mı kişi idik bilmiyorum KIRK KİŞİ lafını ben söylüyorum sayımızı ALLAH bilir. Bizi isterse KIRKLARDAN sayabilir. Allah bu onun merhametine kalmış bir şey. Biz Müslümanca, Erkekçe durduğumuzu kabul ediyorum.

Gün bir nevruz günü idi şeytan o gün ah o gün diye bombayı patlatamayan PKK’lılara lanetler ede dursun.

Bu Ülkücüler PKK tehdit etti diye o sofrada oturmamak gibi bir mazerete sığınmadılar kimseye sormadılar.

Okullarını bitirip evlerine döneceklerdi, ceplerinde vesikalık fotoğraflarını taşıdıkları sevdikleriyle yuva kurma hayali ile yaşıyorlardı. LÜTFEN BİR EMPATİ YAPARMISINIZ.

Bunların ne üniformaları vardı bunların ne maaşları vardı adları sanları yoktu ama bunlar bir ülküye iman etmişlerdi.

Bunlar analarının evlerinden getirdikleri isimlerini yeri geldiğinde bir kenara KOR ve bir anda Muhammed’i bereketin dergahında MEHMETÇİK oluverirdi değil mi.

İşte o gün o kırk kişi dünya hayatını elinin tersiyle itip kendilerine ALLAHI, KURANI, EZANI, BAYRAĞI anlatan hocalarına tek fire vermeden evet demişlerdi. Yeminle söylüyorum katılmayan kimseyi hatırlamıyorum.

Hocaları için diğer hocalar 2 hoca hariç (Abdullah Taşdelen, Mustafa Ocak) bu adam Zekeriyya Hoca zaten deli diyorlardı. ACABA o gün Hz. Muhammed’in bayrağı altında toplanacak deliler içinde o gün nevruz günü dışarda yağmurun bir kıyamet gibi indiği geceden BOMBALANACAKLARINI bile bile biz ALLAH için buradayız. Diyenler mi deli aptal, varsın öyle sananlar öyle sansın.

İşte bu insanların TÜRK’Ü İLE Kürt’ü ile bir tane adı vardı O TÜRK MİLLETİ idi. O vatanın adı Anadolu’ydu bayrağının adı TÜRK BAYRAĞI idi. O iftar sofrası Muhammed’i AŞKIN Muhammed’i bereketin adıydı. Ve Hz. Muhammed tebliğ ettiği için biz oruçluyduk.

Bu insanları bir araya getiren gücü imanı anlayamayanlar için ayrıca beddua etmeye lüzum yok .

Kırk kişiydiler hocaları ile beraber 41 Allah’u alem.

KIRKLAR Diyarbekirin fethinde Şehit olan sahabeler 6 ay sonra vefat eden Hz. Sa Saa ile 41 Şehit.

KIRK kişiydiler aynen Rumeli’ye geçen oğuzun çocukları gibi. Oğuz’un Kayı boyu Alperenleri gibi.

KIRK kişiydiler Hz. Ömer ile beraber Kabe’ye yürüyenler gibi.

Ve bu KIRKLAR dün bugün yarın ve gelecekte Kuran’a kurbanlıklar olarak vardılar var olmaya da devam edecekler.

PKK bizi o gece bombalayacağına yemin etmişti. Ermeni yemini zoru görünce şeytanla gerdeğe girer.

Mehmetçik onların isteklerini yerine getirdi bu Ermeni’ye köpek olmuş Amerika’ya uşak olmuş Ermeni,  Rum çocuklarını o gün canlarından başka sermayeleri olmayanlar bunu Allah’a Ya Rabbi ülkeyi böldürtme diye sunuyorlardı.

İftar duasından sonra nemi YAPTIK.

Yemekhanede ne aşçı ne işçi ne insan kalmıştı hepsi erkenden kaçmıştı. NE YAPTIK BİLİYORMUSUNUZ? Bizi takip edenlere, tehdit edenlere inat

ÇEVİRİN MASALARI ÇOCUKLAR DERS VAR dedim VE.

Her zaman bir iki saatte terk ettiğim dersi o gece gece yarısına kadar ANLATTIM ANLATTIM ANLATTIM.

O gün iftar yemeğinde o koca yemekhanede en kısa bir sürede kimse kalmamıştı bizden başka yemeklerini alel acele yiyen TÜYMÜŞTÜ.

Çevirin masaları ders var demiştim ve o gece her ramazanda 1 saati bulmayan iftar programımız gecenin bir yarısına kadar devam etti BAĞIRMIŞTIM.

Siz Amerikan köpekleri Ermeni dölleri İstanbul hayali ile yanıp tutuşan Rum köpekleri hadi patlatın bombayı biz buradan cennete gitmek için geldik siz kalleşler neredesiniz ve GELMEDİLER GELEMEDİLER GELEMEYECEKLER de bu ülkeyi bölemeyecekler de.

Bizi idare edenler 300 yıldır bekliyoruz sahibimizi beklemeye devam edeceğiz. Süleyman Soylu ’ya uzanan kahpeliği kınıyoruz.

O gün ordaydık bizden kimsenin haberi yoktu kimseye haber vermemiştik korkmasınlar diye polise de söylenmemişti.

Olsa ne olur o gün ülkücüler o gün kırk kişi canlarından başka sermayesi olmayan o yiğitler vatanımızı bölmek isteyen insanlara biz buradayız siz neredesiniz dedik. Ve o günden sonra da YILDIZ da BİZ GÜÇLÜ İDİK.

Bu ibadetimizi Allah kabul eder mi. Hiçbir karşılık beklemeden canlarını bu ülke için bu ülkenin bu milletin değerleri KURAN, EZAN, BAYRAK için seve seve veren kardeşlerimizin duasını aldık mı inşallah.

Ne alkış ne tebrik ne iltifat biz o gün kırk kişi gizliyi gizlinin de gizlisini bilen Allah’a kuru canlarımızla YALVARDIK YA RABBİ ÜLKEMİZİ PARÇALATTIRMA BÖLDÜRTME BİZİ TÜRK KÜRT ŞU BU diye BÖLMEK isteyenlere Lanetler olsun dedik.
Sizlerde bu duaya katılıyor musunuz?​​​​​​​​​Zekeriyya İYİLİKBu yazı 291 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI